Jaki jest termin ważności vouchera?

Terminy ważności vouchera nie zawsze są takie same, informujemy jednak o nich za każdym razem, gdy prezentujemy naszą ofertę. Co do zasady voucher można zrealizować nawet pół roku po dokonaniu jego zakupu, choć proponujemy wcześniej zorientować się, jakie ustalenia obowiązują w przypadku rozwiązania, które wzbudziło zainteresowanie naszych klientów.

Czy voucher można wykorzystać tylko na konkretnym torze?

z80Przypisanie vouchera do konkretnego toru wynika przede wszystkim z samego jego charakteru. Mamy do czynienia ze zróżnicowanymi samochodami, o różnej mocy i standardzie wyposażenia, a rozwiązania dostępne na jednym z torów wcale nie muszą pojawić się na innym. Wybór torów jest jednak bardzo duży, a my nieustannie staramy się uzupełnić go o nowe lokalizacje, jesteśmy więc przekonani, że nasi klienci będą usatysfakcjonowani możliwościami, jakie otwierają się przed nimi.

Czy kierujący samochodem musi posiadać prawo jazdy?

Tak. Choć jazda na torze odbywa się w warunkach, które możemy określić jako kontrolowane, trudno wyobrazić sobie, aby za kierownicą zasiadła osoba, która nie ma pojęcia o tym, jak kierować samochodem. Prawo jazdy jest warunkiem koniecznym nie tylko dlatego, że musimy dbać o bezpieczeństwo pojazdów udostępnianych kierowcom. Na pierwszy plan wysuwa się zawsze bezpieczeństwo samych uczestników imprezy, a brak dokumentu potwierdzającego, że kierowca poradzi sobie z wyzwaniami, jakie spotka na trasie, jest dowodem na to, że przejazd nie musi skończyć się dobrze.

Osoby, które kochają szybką jazdę, a nie mają stosownych dokumentów, nie muszą się jednak martwić, że nie znajdą nic interesującego w naszej ofercie. Już od trzynastego roku życia można przecież zasiadać w naszych samochodach na miejscu pasażera!